Her ser du en oversikt over alle partiene i kommunen. Du kan få en liste over alle representantene for et bestemt parti ved å klikke på partinavnet.
Clear
     
 

Arbeiderpartiet

Arbeiderpartiet
Navn: Telefon: Mobil: e-post:
Anders Gjørslie
48281086anders.gjorslie@norgespost.no
Anders Jensen
Anders Nybakken62332650
95046211andersny@bbnett.no
Anita Ihle Steen62 33 50 43
91746762ais@ringsaker.kommune.no
Anne Lene Jonassen
916 52 183anne.lene@live.no
Anne Marie Pettersen23063142
90162749pettersen.annemarie@gmail.com
Ann-Helen Bergan Amundsen
mimmimin@gmail.com
Ann-Mari Fossberget
41313736
Arne Skarseth
976 05 401arneant@frisurf.no
Arnfinn Houmb
92685387
Asgeir Sønsteby
91388350asonsteb@bbnett.no
Astrid Waaler
Atle StrandAtle.Strand@moelven.no
Bernt Egil Torp
915 11 620bernt@kutube.no
Bernt Johan Scheffler
951 19 983bernt.scheffler@gmail.com
Bjørn Inge Moberg Sandvold
918 75 619bimsegutten@yahoo.no
Dag Bjørge Malmo
Dritan Bilali
90276015dritan.bi@hotmail.com
Elin Enger
97696446eng-el@online.no
Erling Segelstad
901 77 058erling.segelstad@gmail.com
Erling Segelstad
901 77 058erling.segelstad@ringsaker.kommune.no
Ernst Kristian Thomassen
Eva L. L. Brennsæter62335627
evabr@bbnett.no
Eva Olsen Høisveen
48193960eo-ho@online.no
Finn Havik
905 10 354
Finn Kolden
fin-ko@online.no
Geir Roger Borgedal62347950
97982521grbo@ringsaker.kommune.no
Georg Bergseng
Gunn-Aase Engen41633336
90053361gunn-aen@online.no
Guri Rudi
97708507rudiguri@hotmail.com
Hege Merete Øyjordet Strand
916 07 374hegemeretestrand@yahoo.com
Inger Vassdal Leine
959 09 105ingerleine@bbnett.no
Iselin Klævahaugen
91394112iselin.klavahaugen@hotmail.com
Jan Olav Tuterud
476 07 405otut@online.no
Jarl Kurud
959 98 617jarl.kurud@moelven.no
John Arne Meyer Mathisen
Johnny Stranden625 61 000
902 72 314Johnny.Stranden@eidsivaenergi.no
Jon Rusten
90604624rusten.jon@gmail.com
Juliane Bergersen
97174751julianebergersen@hotmail.com
Jørn Eriksen62349885
91738485jer@ringsaker.kommune.no
Karianne Pettersen Hoelkariapet@online.no
Karin M. Mathisen62542000
48128155
Kjerstin G. Lundgård
957 99 716kjerstingl@gmail.com
Kjerstin Olsrud
906 65 319kjerstinolsrud@gmail.com
Kristian Sylliåsen
452 71 436kristian.syll@gmail.com
Liss Anita Hannesdatter Ødegård
459 15 454
Lovise Skaug
905 54 484rbradal@online.no
Magnar Sætre62023197
92698283
Marius Nybakke
951 92 419manybakk@bbnett.no
Morten Engebakken
Nina Elisabeth Tollan
957 89 371ntollan@gmail.com
Nora Evensen Jansrud
911 25 598noraej@live.no
Odd Gude Dambuen62 51 96 55
99161514
Olav Brodalen
97594685obrodale@online.no
Ole-Andrè Bjørkhaug
951 92 411
Per Ivar Pedersen62347000
952 43 607pip.moelv@gmail.com
Ragnhild Myklebust
48026734rh-mykle@online.no
Ragnhild O. Ludvigsen414 36 657
Randi Bækkevold
917 37 842ranbekke@bbnett.no
Randi Nordli62341156
Reidar Bækkevold
474 63 183rbekke@online.no
Ronald Bradal62 51 77 50
Rune Melgalvis
951 19 665 rune.melgalvis@gmail.com
Ruth Bakke Fonstad
Shahnaz Khani
92 64 22 54venus342@gmail.com
Siv Mali Høyby
99250850sivmali@live.no
Siv Merete Thoresen
484 71 894sivmerete91@hotmail.no
Svein Rømo61135906
48121229sveiromo@bbnett.no
Thor Lillehovde
913 24 005thorlil@online.no
Tonje Emilie Olsen
46541996tonje_olsen96@hotmail.com
Trond R. Sandnes
959 81 588trond.sandnes@live.no
Unni Kristin Øien
466 60 753unni.oien@gmail.com
Unni Lund Haugli62550200
90690601ulh@advjss.no
Willy Kroken62 36 42 00
901 52 704w-kroke@online.no
ACOS Innsyn levert av ACOS AS