Her ser du en oversikt over alle avdelingene i kommunen. Du kan se hvem som er ansatt ved de ulike avdelingene ved å klikke på avdelingsnavnet.
Clear
     
 

Avdelinger

Bygg og eiendom

Bygg og eiendom
NavnTelefonMobile-post
Bjørn Vidar Larsen62 33 55 09bjorn.vidar.larsen@ringsaker.kommune.no
Denis Mulcairedmu@ringsaker.kommune.no
Eirik Øyeneirik.oyen@ringsaker.kommune.no
Frank Holterfrank.holter@ringsaker.kommune.no
Gisle Hveemghv@ringsaker.kommune.no
Guri Hustad99 03 85 23guri.hustad@ringsaker.kommune.no
Hans Andreas Aamodthans.andreas.aamodt@ringsaker.kommune.no
Heidi Elise Kongsrudheko@ringsaker.kommune.no
Helle Smedstuenhelle.smedstuen@ringsaker.kommune.no
Håvard Arne Brandalhavard.arne.brandal@ringsaker.kommune.no
Jan Petter Frisli91650700jpf@ringsaker.kommune.no
Jon Anders Harbyjon.anders.harby@ringsaker.kommune.no
Jostein Nereng62 33 50 00jne@ringsaker.kommune.no
Jørgen Duengerjorgen.duenger@ringsaker.kommune.no
Kari Aamodt62 33 50 00kari.aamodt@ringsaker.kommune.no
Knut Roar Molstadknut.roar.molstad@ringsaker.kommune.no
Kyrre Andreas Sandbæk Bjurlingkyrre.andreas.sandbak.bjurling@ringsaker.kommune.no
Lars Christoffersenlch@ringsaker.kommune.no
Lars Rostadlro1@ringsaker.kommune.no
Lars Østby-Deglum62 33 55 02lod@ringsaker.kommune.no
Mette Dahl Johansen62 33 50 00mette.dahl.johansen@ringsaker.kommune.no
Petter Granumpetter.granum@ringsaker.kommune.no
Postmottak Bygg og eiendompostmottak.bygg-eiendom@ringsaker.kommune.no
Pål Sandbergpal.sandberg@ringsaker.kommune.no
Radegonde Bijeje Petlundrbp@ringsaker.kommune.no
Solveig H. Hals62 33 55 03shh@ringsaker.kommune.no
Stein Ivar Sørdal62 33 50 00stein.ivar.sordal@ringsaker.kommune.no
Tim Permentiertip@ringsaker.kommune.no
Toril Aasentoril.aasen@ringsaker.kommune.no
Trine Anette Kvalentrine.anette.kvalen@ringsaker.kommune.no
Trond Jensentrond.jensen@ringsaker.kommune.no

Avdelinger
>> Vis alle ansatte
ACOS Innsyn levert av ACOS AS