Her ser du en oversikt over alle avdelingene i kommunen. Du kan se hvem som er ansatt ved de ulike avdelingene ved å klikke på avdelingsnavnet.
Clear
     
 

Avdelinger

Kultur

Kultur
NavnTelefonMobile-post
Ann Kristin Beijar Dæhlin48200727ann-kristin.dehlin@ringsaker.kommune.no
Anne Marie Nårstad47695946anne.marie.narstad@ringsaker.kommune.no
Asle Berteig91824563asle.berteig@ringsaker.kommune.no
Berit Johannesen Stalsbergbtl@ringsaker.kommune.no
Camilla Bakken47693947camilla.bakken@ringsaker.kommune.no
Christin Bjørk Hagenechristin.bjork.hagene@ringsaker.kommune.no
Frederik Lervåg91511575frederik.lervag@ringsaker.kommune.no
Guri Listad Kåshagen47695949guri.kashagen@ringsaker.kommune.no
Henriette Enger90948769henriette.enger@ringsaker.kommune.no
Hogne Moehoo@ringsaker.kommune.no
Ida Nilsengidni@ringsaker.kommune.no
Ingeborg Nordlund99522273ingeborg.nordlund@ringsaker.kommune.no
Jenny Andresen Djupvik47695955jenny.andresen.djupvik@ringsaker.kommune.no
Kari Benum47695952kab@ringsaker.kommune.no
Kristina Lystadlyst@ringsaker.kommune.no
Kristine Lundsbakkenluk@ringsaker.kommune.no
Lars Ivar Ulmo97074455lars.ivar.ulmo@ringsaker.kommune.no
Line Kongssund62 33 51 77line.kongssund@ringsaker.kommune.no
Marie Beate Rise92254598marie.beate.rise@ringsaker.kommune.no
Marit Helen Sannes-Fageraune99524393marit.helen.sannes-fageraune@ringsaker.kommune.no
Marthe Sørby48261022marthe.sorby@ringsaker.kommune.no
Morten Trosvik46423849morten.trosvik@ringsaker.kommune.no
Oddveig Tørudodto@ringsaker.kommune.no
Postmottak Kulturpostmottak.kultur@ringsaker.kommune.no
Ragnhild Nilsen Austdal47693946ragnhild.nilsen.austdal@ringsaker.kommune.no
Rebekka Joswig97708832rebekka.joswig@ringsaker.kommune.no
Rosel Svare47693944rosel.svare@ringsaker.kommune.no
Sindre Tollan47695948sindre.tollan@ringsaker.kommune.no
Stian Teigestian.teige@ringsaker.kommune.no
Wenche Enge62 33 51 74wen@ringsaker.kommune.no

Avdelinger
>> Vis alle ansatte
ACOS Innsyn levert av ACOS AS